Българка спечели злато и сребро в най-елитния турнир по футбол на маса

Благовеста Герова спечели второ място в най-елитния турнир по футбол на маса за жени Уърлд Мастърс (World Masters Woman) който се проведе в Лас Вегас на 29 март. На финала Благовеста загуби от настоящата световна шампионка Синди Кубаятович от Швейцария, а за да се класира за финала успя да победи настоящата вице световна шампионка Естел Жако от Франция.

На годишното издание на турнира тази година бяха поканени 10-те най-добри дами в света като три от тях са българките  Благовеста Герова, Александра Новкова-Лазова и Екатерина Атанасова.

Крайното класиране е както следва:
            Благовеста Герова - втора позиция и сребърен медал.

Екатерина Атанасова е четвърта

Александра Новкова-Лазова завърши на девето място.

Също така днес, 30 март, във финалите за муждуконтиненталната купа Благовеста и Екатерина надделяха над отбора на Северна Америка и взеха златото за отбора на Европа.

Обучение на деца от град Враца

Децата нямаха търпение да пристигне новата маса, за да започнат да играят

View More
Резултати на България от Световната купа в Хамбург 2017

Какво се случи на светоното в хамбург след изпращането на 30 български състезатели